Poznaj HiProMeat

Bezkonkurencyjne źródło nieprzetworzonego, naturalnego i surowego białka zwierzęcego. Skuteczna odpowiedź na rosnącą popularność karmy dla psów i kotów typu „fresh meat”, czyli tzw. „świeżego mięsa” bazującego na odpadach poubojowych i niewykorzystanych fragmentach tusz zwierząt gospodarskich.
W odróżnieniu od tradycyjnego tzw. „fresh meat” HiProMeal to autentyczne świeże mięso, niepoddane intensywnej termicznej obróbce, pochodzące z całości organizmów zwierzęcych. Dzięki pełnej kontroli procesów odbywających się w zakładzie HiProMine zapewniony jest znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa mikrobiologicznego niż w przypadku tradycyjnego „fresh meat”. Seria testowa innowacyjnego produktu.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas!


  Przekazanie zapytania oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez HiProMine zgodnie z RODO oraz na kontakt ze strony przedsiębiorstwa. Dane te będą wykorzystane wyłącznie w sposób związany z treścią zapytania

  Hipromine

  Łączymy zrównoważoną, bliską naturze hodowlę owadów z nowoczesną technologią. Wprowadzając na rynek alternatywne dla tradycyjnego białko bezkręgowców, realizujemy misję ograniczenia marnotrawstwa żywności, ograniczając degradację środowiska.

  Kontakt

  HiProMine S.A. ul. Poznańska 12F 62-023 Robakowo

  Dane firmy

  REGON: 361521251

  KRS: 0000556957

  NIP: 1132889689

  Kapitał zakładowy:  887 261 PLN

  Kapitał wpłacony:  887 261 PLN

  Ład korporacyjny

  Prezes Zarządu
  Michał Pokorski

  Członek Zarządu
  Damian Józefiak

  RELACJE INWESTORSKIE

  Skip to content